Školska knjiga d. d.
telefon: 01/4830-511 
www.skolskaknjiga.hr
e-pošta: info@skolskaknjiga.hr

UPRAVA

Predsjednik uprave
Mihovil Žužul
e-pošta: mihovil.zuzul@skolskaknjiga.hr

Član uprave
Matilda Bulić, prof.
e-pošta: matilda.bulic@skolskaknjiga.hr

LJUDSKI POTENCIJALI

SLUŽBENIK ZA ZAŠTITU OSOBNIH PODATAKA

Đivo Lučić
e-pošta: gdpr@skolskaknjiga.hr

SEKTOR KOMERCIJALNIH POSLOVA

Direktor prodaje
Mario Maleta
e-pošta: mario.maleta@skolskaknjiga.hr

Tajništvo sektora komercijalnih poslova
Ana Bolarić
telefon: 01/4830-508 
e-pošta: ana.bolaric@skolskaknjiga.hr

Nabava
faks: 01/4830-487
e-pošta: nabava@skolskaknjiga.hr

Voditelj asortimana knjige
Hrvoje Belobrajdić
telefon: 01/6394-072
e-pošta: hrvoje.belobrajdic@skolskaknjiga.hr

Voditelj asortimana multimedije
Ante Markić
telefon: 01/6394-102
e-pošta: ante.markic@skolskaknjiga.hr

Direktna prodaja
telefon: 01/4830-493, 01/6394-050, 01/6394-055
faks: 01/4830-507
e-pošta: direktna@skolskaknjiga.hr

Internetska i telefonska prodaja
telefon: 0800 86 68
e-pošta: podrska@skolskaknjiga.hr

Maloprodaja
Knjižare Školske knjige
telefon: 01/6394-063, 01/6394-062, 01/6394-149
faks: 01/4830-487
e-pošta: maloprodaja@skolskaknjiga.hr

Veleprodaja
telefon: 01/4830-589, 01/6394-061, 01/6394-059
faks: 01/4830-490
e-pošta: veleprodaja@skolskaknjiga.hr

Inozemna prodaja
telefon: 01/6394-061
faks: 01/4830-507
e-pošta: inozemna@skolskaknjiga.hr

Pretplata časopisa
telefon: 01/6394-070
faks: 01/4830-507
e-pošta: pretplata@skolskaknjiga.hr

ODJEL RAZVOJA I MARKETINGA

telefon: 01/6394-099 
e-pošta: info@skolskaknjiga.hr

NAKLADNIŠTVO

Direktorica nakladništva
Martina Žužul, prof.
e-pošta: martina.zuzul@skolskaknjiga.hr

Direktorica školskog programa
Matilda Bulić, prof.
e-pošta: matilda.bulic@skolskaknjiga.hr

GLAVNA I IZVRŠNE UREDNICE

Jelena Lončarić, dipl.ing.
Glavna urednica
e-pošta: jelena.loncaric@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Emica Calogjera Rogić
Izvršna urednica za jezike, časopise i dječju književnost
e-pošta: emica.calogjera@skolskaknjiga.hr

mr. Sunčana Šmaguc Arbanas
Izvršna urednica za razrednu nastavu, predškolski odgoj i pedagogiju
e-pošta: suncana.arbanas@skolskaknjiga.hr

Snježana Bakarić Palička, prof.
Izvršna urednica za društveno-humanističke predmete, kemiju, biologiju i medicinu
e-pošta: snjezana.bakaric-palicka@skolskaknjiga.hr

UREDNIŠTVO

mr. sc. Emica Calogjera Rogić
hrvatski jezik
e-pošta: emica.calogjera@skolskaknjiga.hr

Vanja Jajić, prof.
dječja knjiga i hrvatski jezik
e-pošta: vanja.jajic@skolskaknjiga.hr

Dunja Merkler, prof.
hrvatski jezik
e-pošta: dunja.merkler@skolskaknjiga.hr

Slavenka Halačev, prof.
glazbena kultura, priroda i društvo, pedagogija
e-pošta: slavenka.halacev@skolskaknjiga.hr

Petra Pavić, dipl. muzikolog
glazbena umjetnost i kultura
e-pošta: petra.pavic@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Vlasta Čeliković
engleski jezik
e-pošta: vlasta.celikovic@skolskaknjiga.hr

Sanja Ivoš, prof.
engleski jezik
e-pošta: sanja.ivos@skolskaknjiga.hr

dr. sc. Irena Horvatić Bilić
njemački jezik
e-pošta: irena.cajko@skolskaknjiga.hr

Adam Vuk, prof.
njemački jezik
e-pošta: adam.vuk@skolskaknjiga.hr

Ružica Miljanić, mag. prim. educ.
njemački jezik
e-pošta: ruzica.stuc@skolskaknjiga.hr

Sanja Ćorić Grgić, prof.
priroda, biologija
e-pošta: sanja.coric@skolskaknjiga.hr

dr.sc. Deniver Vukelić dr.sc
povijest
e-pošta: deniver.vukelic@skolskaknjiga.hr

Sonja Miličević Vukelić, prof.
povijest,etika
e-pošta: sonja.milicevic@skolskaknjiga.hr

Snježana Bakarić Palička, prof.
geografija
e-pošta: snjezana.bakaric-palicka@skolskaknjiga.hr

Goran Bukan, prof.
kemija
e-pošta: goran.bukan@skolskaknjiga.hr

Tomislav Dumančić, prof.
fizika
e-pošta: tomislav.dumancic@skolskaknjiga.hr

Đula Nađ
tehnička kultura
e-pošta: djula.nadj@skolskaknjiga.hr

Maja Mačinko Kovač, prof.
tehnička kultura
e-pošta: maja.macinkokovac@skolskaknjiga.hr

Željka Knezović, prof.
informatika
e-pošta: zeljka.knezovic@skolskaknjiga.hr

Tanja Djaković, prof.
matematika
e-pošta: tanja.djakovic@skolskaknjiga.hr

Antonija Horvatek, dipl. ing.
matematika
e-pošta: antonija.horvatek@skolskaknjiga.hr

Jozefina Ćurković, mag. hist. art., mag. ethno.
likovna kultura i umjetnost, etnologija i kulturna antropologija
e-pošta: jozefina.curkovic@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Blaženka Vuk
društvene znanosti
e-pošta: blazenka.vuk@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Gordana Krznarić-Vohalski
medicina, stomatologija i farmacija
e-pošta:gordana.vohalski@skolskaknjiga.hr

Dinka Juričić, prof.
cjeloživotno obrazovanje
e-pošta: dinka.juricic@skolskaknjiga.hr

Miroslava Vučić, prof.
lektirna izdanja, književnost
e-pošta: miroslava.vucic@skolskaknjiga.hr

mr. Sunčana Šmaguc Arbanas
razredna nastava
e-pošta: suncana.arbanas@skolskaknjiga.hr

Ljiljana Studeni, dipl. učitelj
razredna nastava
e-pošta: ljiljana.studani@skolskaknjiga.hr

Dijana Topljak
razredna nastava
e-pošta: dijana.topljak@skolskaknjiga.hr

Željka Vukušić, prof.
razredna nastava
e-pošta: zeljka.vukusic@skolskaknjiga.hr

Petra Jurić, mag. novinarstva
urednica za digitalne sadržaje
e-pošta: petra.juric@skolskaknjiga.hr

SMIB

Snježana Marić, dipl. novinarka
e-pošta: snjezana.maric@skolskaknjiga.hr

MODRA LASTA

Neven Kepeski
e-pošta: neven.kepeski@skolskaknjiga.hr

IGI - biblioteka Globalizacija i identitet, biblioteka Europa

dr.sc. Irena Horvatić Bilić
e-pošta: irena.cajko@skolskaknjiga.hr