Školska knjiga d. d.
telefon: 01/4830-511 
www.skolskaknjiga.hr
e-pošta: info@skolskaknjiga.hr

UPRAVA

Predsjednik uprave
Mihovil Žužul
e-pošta: mihovil.zuzul@skolskaknjiga.hr

Član uprave
Martina Žužul, prof.
e-pošta: martina.zuzul@skolskaknjiga.hr

Član uprave
Matilda Bulić, prof.
e-pošta: matilda.bulic@skolskaknjiga.hr

SEKTOR KOMERCIJALNIH POSLOVA

Direktor sektora komercijalnih poslova
Dražen Brašnić
e-pošta: drazen.brasnic@skolskaknjiga.hr

Direktor veleprodaje i direktne prodaje
Renato Sušec
e-pošta: renato.susec@skolskaknjiga.hr

Tajništvo sektora komercijalnih poslova
Ana Kelečić
telefon: 01/4830-508
faks: 01/4830-510 
e-pošta: ana.kelecic@skolskaknjiga.hr

Nabava
faks: 01/4830-487
e-pošta: nabava@skolskaknjiga.hr

Voditelj asortimana knjige
Hrvoje Belobrajdić
telefon: 01/6394-072
e-pošta: hrvoje.belobrajdic@skolskaknjiga.hr

Voditeljica asortimana papirnice
Ana Djak
telefon: 01/6394-051
e-pošta: ana.djak@skolskaknjiga.hr

Voditelj asortimana multimedije
Ante Markić
telefon: 01/6394-102
e-pošta: ante.markic@skolskaknjiga.hr

Maloprodaja
telefon: 01/6394-063, 01/6394-062, 01/6394-149
faks: 01/4830-487
e-pošta: maloprodaja@skolskaknjiga.hr

Veleprodaja
telefon: 01/4830-589, 01/6394-061, 01/6394-059
faks: 01/4830-490
e-pošta: veleprodaja@skolskaknjiga.hr

Direktna prodaja
telefon: 01/4830-493, 01/6394-050, 01/6394-055
faks: 01/4830-507
e-pošta: direktna@skolskaknjiga.hr

Pretplata časopisa
telefon: 01/6394-070
faks: 01/4830-507
e-pošta: pretplata@skolskaknjiga.hr

Inozemna prodaja
telefon: 01/6394-183
faks: 01/4830-490
e-pošta: inozemna@skolskaknjiga.hr

Internetska i telefonska prodaja
telefon: 0800 86 68
e-pošta: eshop@skolskaknjiga.hr

ODJEL RAZVOJA I MARKETINGA

telefon: 01/6394-099 
e-pošta: info@skolskaknjiga.hr

NAKLADNIŠTVO

Direktorica nakladništva
Martina Žužul, prof.
e-pošta: martina.zuzul@skolskaknjiga.hr

Direktorica školskog programa
Matilda Bulić, prof.
e-pošta: matilda.bulic@skolskaknjiga.hr

IZVRŠNE UREDNICE

Jelena Lončarić, dipl. ing.
e-pošta: jelena.loncaric@skolskaknjiga.hr

Sunčana Šmaguc Arbanas, mr.
e-pošta: suncana.arbanas@skolskaknjiga.hr

Snježana Bakarić Palička, prof.
e-pošta: snjezana.bakaric-palicka@skolskaknjiga.hr

UREDNIŠTVO

Dunja Merkler, prof.
hrvatski jezik
e-pošta: dunja.merkler@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Emica Calogjera Rogić
hrvatski jezik
e-pošta: emica.calogjera@skolskaknjiga.hr

Slavenka Halačev, prof.
glazbena kultura, priroda i društvo, pedagogija
e-pošta: slavenka.halacev@skolskaknjiga.hr

Petra Pavić, dipl. muzikolog
glazbena umjetnost i kultura
e-pošta: petra.pavic@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Vlasta Čeliković
engleski jezik
e-pošta: vlasta.celikovic@skolskaknjiga.hr

Sanja Ivoš, prof.
engleski jezik
e-pošta: sanja.ivos@skolskaknjiga.hr

dr. sc. Irena Horvatić Bilić
njemački jezik
e-pošta: irena.cajko@skolskaknjiga.hr

Ružica Štuc, mag. prim. educ.
njemački jezik
e-pošta: ruzica.stuc@skolskaknjiga.hr

Sanja Ćorić, prof.
priroda, biologija
e-pošta: sanja.coric@skolskaknjiga.hr

Deniver Vukelić, prof.
povijest
e-pošta: deniver.vukelic@skolskaknjiga.hr

Sonja Miličević Vukelić, prof.
povijest
e-pošta: sonja.milicevic@skolskaknjiga.hr

Snježana Bakarić Palička, prof.
geografija
e-pošta: snjezana.bakaric-palicka@skolskaknjiga.hr

Goran Bukan, prof.
kemija
e-pošta: goran.bukan@skolskaknjiga.hr

Jelena Lončarić, dipl. ing.
fizika
e-pošta: jelena.loncaric@skolskaknjiga.hr

Đula Nađ
tehnička kultura
e-pošta: djula.nadj@skolskaknjiga.hr

Janko Radigović
informatika
e-pošta: janko.radigovic@skolskaknjiga.hr

Gojko Krivokapić, univ. bacc. educ. math.
matematika
e-pošta: gojko.krivokapic@skolskaknjiga.hr

Sanja Živić, mag. math.
matematika
e-pošta: sanja.zivic@skolskaknjiga.hr

Štefica Dumančić Poljski
matematika
e-pošta: stefica.poljski@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Blaženka Vuk
društvene znanosti
e-pošta: blazenka.vuk@skolskaknjiga.hr

mr. sc. Gordana Krznarić-Vohalski
medicina, stomatologija i farmacija
e-pošta:gordana.vohalski@skolskaknjiga.hr

Dinka Juričić, prof.
cjeloživotno obrazovanje
e-pošta: dinka.juricic@skolskaknjiga.hr

Miroslava Vučić, prof.
lektirna izdanja, književnost
e-pošta: miroslava.vucic@skolskaknjiga.hr

mr. Sunčana Šmaguc Arbanas
razredna nastava
e-pošta: suncana.arbanas@skolskaknjiga.hr

Dijana Kalađija
razredna nastava
e-pošta: dijana.kaladija@skolskaknjiga.hr

Željka Bujan, prof.
razredna nastava
e-pošta: zeljka.bujan@skolskaknjiga.hr

SMIB

Snježana Marić, dipl. novinarka
e-pošta: snjezana.maric@skolskaknjiga.hr

MODRA LASTA

Lidija Šeatović
e-pošta: lidija@modralasta.hr

IGI - biblioteka Globalizacija i identitet, biblioteka Europa

mr. sc. Irena Horvatić Bilić
e-pošta: irena.cajko@skolskaknjiga.hr